Погоджувальна рада погодила питання, які розглядатимуть на 16-й сесії Чернігівської міської ради VII

Погоджувальна рада сьогодні, 17 січня, погодила перелік питань, які виносяться на розгляд 16-ої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання. Пленарне засідання відбудеться 27 січня о 9 годині ранку.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що до розгляду запропоновано 16 питань порядку денного. Перші три питання - по своїй суті технічні.

Четверте питання – щодо укладення договору суперфіцію на користування земельними ділянками для будівництва будівлі "Палац Спорту" у м. Чернігові. Предметом такого договору передбачено передачу земельної ділянки в строкове безоплатне користування. Відповідний договір укладатиметься на 5 років, з можливим його продовженням на новий строк.

- Повністю, як пропонується, передавати державі сформовану земельну ділянку – ми цього робити не будемо, а договір суперфіцію ми заключимо. Це дасть можливість здійснювати будівництво, або принаймні не дасть можливості говорити, що місто з якихось міркувань блокувало будівництво Палацу спорту, - прокоментував міський голова.

Наступні два питання – бюджетні. Про них коротко доповіла начальниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко. До рішення про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік пропонуються зміни, які пов’язані з отриманням субвенцій з державного бюджету у сумі 55,4 млн грн на ремонт автомобільних доріг, зокрема перехресть на вул. Кільцева, та поточний дрібний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі, а також 6,7 млн грн субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах ПП "Спеценергоком".

Зміни до бюджету на 2022 рік стосуються уточнення залишків коштів, що залишилися на кінець 2021 року і спрямовуватимуться за цільовим відповідним спрямуванням. 

Зокрема, понад 41 млн грн освітньої субвенції – на ремонт вбиралень та харчоблоків, облаштування систем безпеки та придбання обладнання для закладів освіти міста. 

Залишок коштів субвенції у сумі 1,5 млн грн - на закупівлю послуг щодо проектування та встановлення кисневих станцій для Пологового будинку та міської лікарні №2. 

Залишилася невикористаною субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку по освіті, охороні здоров’я та житлово-комунальній сфері. Ці кошти будуть спрямовані на відповідні об’єкти, розпочаті минулого року.

Також наприкінці 2021-го надійшло понад 16 млн грн на придбання комунальної техніки для КП «АТП-2528», наразі продовжуються процедури укладення договору лізингу. Крім того, залишилися кошти у сумі майже 3,5 млн грн на реалізацію інфраструктурних проектів, зокрема, на капітальний ремонт дороги по вул. Київській.

У кінці року були отримані кошти субвенції на інвестиційні проєкти - відшкодування вартості проектно-кошторисної документації щодо будівництва Палацу спорту (1,288 млн грн), по міському фонду охорони навколишнього природного середовища (2,8 млн грн) – на будівництво каналізації по вул. Г. Фікселя, понад 311 тис. грн – по молодіжному кредитуванню, 910 тис. грн – відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. Крім того, є залишок по бюджету розвитку на забезпечення співфінансування субвенції на соціально-економічний розвиток та ті внески до статутів комунальних підприємств «Чернігівводоканал» та «Новозаводське», які не були профінансовані в минулому році, тому що не пройшли відповідної процедури. 

А також 1,5 млн грн на КП «ЧТУ» для закупівлі тролейбусів, у зв’язку з їх подорожчанням. До цього в міському бюджеті закладали по 5 млн грн, а тепер потреба – мінімум 5,3 млн грн за одну одиницю техніки. Загальна сума для закупівлі нових тролейбусів у 2022 році тепер складатиме 26,5 млн грн.

- Всі інші – земельні питання. Серед них є два конфліктних. Я сподіваюся, що вони шляхом узгодження позиції, переговорним шляхом, наприклад, в комісіях будуть вирішені. І прошу, ці питання врегулювати до сесійного засідання, - підкреслив міський голова, завершуючи Погоджувальну раду.

Прес-служба Чернігівської міської ради

13:27
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...