По вулиці Дрозда побудують штафмайданчик за 12 млн. гривень

На сайті Prozorro.gov.ua 9 листопада Управлінням ЖКХ Чернігівської міськради було оголошено аукціон, очікувана вартість якого становить майже 12 млн. гривень. . Будувати його будуть по вул. Володимира Дрозда (колишня Любченко), що в районі ЗАЗу. Площа обєкту 1.2 гектари, буде бетонований паркан та система відеонагляду. Кінцевий термін подання пропозицій - 30 листопада о 01.00.

Про наміри побудувати штрафмайданчики заявили ще на початку червня під час наради в мерії. Перший, зі слів міського голови Владислава Атрошенка, планують розмістити на вулиці Володимира Дрозда - для потреб Нацполіції.

Другий штрафмайданчик у Чернігові планують зробити на території КП АТП-2528. Це, зі слів начальника управління житлово-комунального господарства Ярослава Куца, буде комунальний штрафмайданчик для евакуйованих авто.


Мер також казав, що для облаштування штрафмайданчика на вул.Дрозда може бути перенесено в інше місце Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" по вул.Дрозда, 20а, вартість якого за даними весни 2017-го року Ярослава Куца очільника ЖКХ міськради склала понад 3 мільйони гривень. Міськрада мала наміри побудувати притулок для тварин ще з 2012-го року.

"Для нас є сенс витратити бюджетні кошти, перенести «собачник» на іншу локацію, яку ми попередньо розглядали - вулиця Дрозда", - сказав Атрошенко на одній з нарад.

Також відом, що в червні цього року місто купило за майже 5 млн. гривень автомобіль-евакуатор.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

12:47
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...