Пляжний сезон у Чернігові поки не відкриватимуть, але кошти на рятувальні пости виділять

З міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на оплату рятувальних постів на водних об'єктах Чернігова. Відповідне рішення затвердили на виконкомі 16 червня.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що відкривати купальний сезон у Чернігові офіційно поки не планують. Зважаючи на ще високий рівень води та неможливість обстежити дно водойм, які визначені як офіційні місця для купання.

Але попри заборону купатися, люди приходять відпочивати на річку. Як зазначив керманич міста Владислав Атрошенко, поставити паркан і не пустити людей на річку вони не можуть.

— Я звертаюсь до людей і кажу, люди добрі, ви, кожна сім'я, кожна людина особисто, дайте зважену оцінку щодо ризиків, будь ласка, дотримуйтесь максимально всіх заходів безпеки, але ж ми не можемо поставити паркан і не пустити на річку людей. Ми розуміємо, що люди прийдуть. Відповідно, ми повинні убезпечити людей: тут їх міни і снаряди не вбили, так там вони потонуть і ми їх не врятуємо. Але ми не будемо офіційно не відкривати пляжний сезон, не закривати, — прокоментував ситуацію з пляжним сезоном Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

15:40