Пляжний сезон 2022: купатися у водоймах Чернігова заборонено

Цьогорічний пляжний сезон у Чернігові поки що не відкривали. Нині комунальники не можуть відкрити пляжі для відвідувачів.

За інформацією пресслужби міської ради, високий рівень води не дозволяє перевірити ці місця для відпочинку, а там є вірогідність знаходження значної кількості вибухонебезпечних предметів після понад місяця обстрілів міста російськими військовими. Уламки ракет та нерозірвані снаряди могли впасти будь-де.
Зважаючи на великий ризик для відпочивальників пляжний сезон поки у місті не починатимуть, повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун. 

— Головний пляж — там були обстріли. Лісковиця, Земснаряд також були обстріли, і на Бобровиці, там де човникова станція, там багато будинків розбитих, так тим паче. Більше місць для купання як таких немає, — повідомив Григорій Годун.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту розмістить поблизу перерахованих вище водойм листівки з попередженням про небезпеку купатися.

Обстежити дно на наявність вибухонебезпечних предметів, коли зійде вода, можуть тільки водолази, які мають відповідний допуск для виконання цих робіт (або ДСНС, або військові). Зважаючи на їх завантаженість із розмінування міста та області, то ці роботи будуть виконуватися в порядку черги.

Тож усіх чернігівців просять не нехтувати цією інформацією і відкласти відпочинок на воді до безпечніших часів! Коли водолази перевірять дно і буде відповідний дозвіл для купання, тоді містяни і зможуть безпечно там відпочивати!

17:10
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...