Переваги лазерного шліфування обличчя

Сучасні лазерні апарати можуть повністю видалити шрами, пігментні плями, підтягнути контур обличчя та лікувати акне. Лазерна шліфовка – це процедура, під час якої лазерний промінь видаляє відмерлі клітини шкіри. Така процедурасприяє виробленню колагену та еластину, що допомагає шкірі регенеруватися та набувати здоровіший вигляд. Шліфовка особливо ефективна при боротьбі зі шрамами.

Коли ефективне лазерне шліфування

Професійні косметологи студії novadelucci часто поєднують лазерну шліфовку з іншими косметологічними процедурами, такими як хімічні пілінги, ін'єкції та фототерапія, щоб прискорити результати і досягти максимального естетичного ефекту. Кваліфікований фахівець обов'язково проконсультує вас перед призначенням вам лазерного лікування.

Лазерна шліфовка підходить для наступних станів шкіри:


 • втрата еластичності шкіри, тьмяний колір обличчя, зморшки та порози;

 • шрами від акне, операцій, травм або опіків;

 • пігментація після інфекцій або запалень;

 • розтяжки;

 • розширені судини.

 • Особливості проведення процедури лазерного шліфування

  Перед процедурою лазерної шліфовки шкіра потребує передмовної підготовки. Основні правила включають зволоження та захист від сонця. Для підтримання рівня зволоженості шкіри вибирайте засоби для домашнього догляду, що містять цераміди і / або гіалуронову кислоту. Також за місяць до процедури варто уникати засмаги і використовувати засоби з сонцезахисним фактором SPF не нижче 30. На передпроцедурній консультації з лікарем-косметологом обговоріть свою регулярну косметику, можливо, вам доведеться відмовитися від косметичних засобів, які містять гліколеву кислоту і ретинол. Деякі фахівці також рекомендують припинити куріння за два тижні до процедури та припинити використання вітаміну Е, аспірину та інших препаратів, які сповільнюють загоєння.

  Якщо у вас є яскраві пігментні ділянки шкіри, можливо, вам знадобиться передмовне освітлення цих ділянок за допомогою кислотного пілінга, але тільки після відповідних рекомендацій лікаря. Якщо у вас є акне, то шліфовку краще проводити після досягнення стійкої ремісії акне, а потім боротися з плямами та шрамами.

  Процедура лазерної шліфовки розпочинається з очищення обличчя від макіяжу та забруднень, потім проводиться місцева анестезія за допомогою крему або гелю. Після очищення проводиться початкова обробка лазером для видалення відмерлих часточок шкіри. На відміну від класичного варіанту, лазерна шліфовка проникає в більш глибокі шари шкіри, що призводить до більш вираженого ефекту. Далі проводиться повторна обробка лазером, спрямована на більш глибокі шари епідермісу. Процедуру завершує заспокійлива маска, яка знімає печіння та допомагає почати процес відновлення шкіри.

  Після шліфовки на обличчі буде спостерігатися сильне почервоніння та корочки, але це вважається нормальним - шкіра піддавалася серйозному впливу і потребує часу для відновлення. Кількість процедур залежить від ступеня пошкодження шкіри, таких як шрами, і визначається індивідуально з лікарем.