Підлога з підігрівом: переваги та рекомендації по монтажу, експлуатації

Придбання квартири або будинку супроводжуються бажанням облаштувати затишок. А він можливий тільки там, де тепло. Уявіть звичайну ситуацію, коли ви заходити до оселі, знімаєте чоботи, а підлога під ногами дуже холодна. Або згадайте як ранком з ліжка спустити ноги і не знайти домашні капці. Як воно йти босими ногами по холодній поверхні плитки або ламінату? Закрити це питання раз і назвжди допоможуть технології облаштування підлоги з підігрівом. Це ефективно, зручно та економічно вигідно з точки зору опалення приміщень. Треба тільки визначити, які види електричних підлог вам підходять та знайти надійного майстра для ремонтних робіт.

В чому полягає перевага теплої підлоги

Перелік переваг є досить суттєвим. Саме тому з кожним роком все більше людей звертають свою увагу на цю технологію. Окрім того, що це зручно, подивіться на наступні плюси цієї технології:


 • відсутність опалювальних приборів в приміщенні (батареї, радіатори, обігрівачі);

 • можливість регулювання температури;

 • зменшення вологості в оселі;

 • рівномірний розподіл тепла по всій поверхні.

 • На сайті компанії https://aqua-life.ua/ є все необхідне для облаштування систем опалення в будинках різного типу. Тепла підлога є безпечною технологією, але треба пам'ятати про правильний монтаж та дотримання відповідних вимог. Компанія Aqua-Life спеціалізується на проектуванні, встановленні та сервісному обслуговуванні систем опалення як для житлових, так і для промислових об'єктів. Професійний підхід до справи – перевага, яка дозволяє отримати якісний результат та гарантує безпроблемне користування системою підлоги з підігрівом протягом багатьох років.

  Вибір технології для будинку чи квартири

  Між приватним будинком та квартирою у висотці є суттєва різниця у наявності сусідів та конструкції самої будівлі. Це впливає на вибір технології, за якою має працювати тепла підлога. Для приватних будинків підходить як електрична, так і водяна, а от для багатоквартирних – рекомендовано встановлювати електричну. Це пов'язано із уникнення ризику затоплення нижніх поверхів у випадку форс-мажорної обставини та пошкодження системи функціонування. Подивіться на сайті https://aqua-life.ua/ua/teplyy-pol-pod-laminat/ інформацію на тему встановлення та користування в залежності від типу підлоги в оселі.

  Приділіть увагу деталям. Найперше рекомендується дотримуватись вимог щодо вибору пінополістиролу для теплоізоляції. В залежності від типу приміщення товщина може бути від 30 до 70 мм. Важливим моментом є опрацювання швів та забезпечення деформаційних зазорів, але це вже виконується після чорнової заливки стяжки та гідроізоляції. Подальший процес експлуатації також має ряд вимог, яких потрібно дотримуватись. Не можна в зоні роботи підлоги з підігрівом ставити меблі без ніжок. Якщо технологія використана для обігріву ванної кімнати, тоді температура в цьому приміщенні не повинна бути вищою від сусідньої кімнати чи коридору більше ніж на 9 °С.

  Підлога з підігрівом – це в першу чергу комфорт та зручність, елемент забезпечення затишку в оселі. Практика показує, що витрати на опалення із цією технологією вдвічі менші від використання стандартних централізованих систем. Якщо у вас досі холодна підлога, прийшов час це змінити та насолоджуватись теплом під ногами в холодну пору року.

12:40