Особливості товарний біржі

В якості інструменту для торгу виявляється не конкретно продукт, а поставних ф'ючерс. Що це означає? Ви купуєте ф'ючерс для поставки деяких видів товарів, де вказується: певний продукт, дата поставок, вартість і кількість. Це досить комфортна, так як ви можете ризик для придбання сировини з поставками з допомогою якогось періоду часу. Наприклад, якщо чекають якісь клімат, які здатні впливати на врожайність пшениць і підірвати розцінки, то ви можете придбати ф'ючерс на поставку за допомогою 6 місяців. Так для вас не мають важливе значення подальші котирування пшениці, так як ви вже придбали цей продукт за нинішніми розцінками, проте поставка буде в потрібний час.

Чи можливо поспекулювати?

Товарна біржа являє собою міжнародний центр, який здійснює торгівлю якимись сортами сировини. Головні функції товарної біржі - це:

1. Праксин є щоденним визначенням і встановленням розцінок на продукцію. Результати торгу на товарних біржах відразу ж виявляються популярними у всіх кінцях світу. Це має місце через можливості сучасного засоби комунікаційних систем. Ці дані є індикаторами відносин попиту з пропозицією на торованих конкретні товари.

2. Хеджування є найголовнішим завданням товарної біржі, воно вважаються видом страхування розцінок, за допомогою яких продукт купується або реалізується в подальшому.

3. Гарантія поставок продукції. Дана опція призначена для відстеження та контролю неухильних виконано неодмінно за договорами поставок продуктів, які купуються і продаються в рамках дій товарної біржі.

Певні трейдери замислюються спекуляцією на товарних ринках, але необхідно додати, з цієї причини отримувати дохід дуже важко. Якщо, наприклад, на вартість валюта впливає тільки попит або пропозицію, які здатні змінюватися через будь-яких новинних вкидань, то на товарних ринках є моменти, які людина не в змозі здійснювати контроль, наприклад, погодних умов або екологічної ситуації.

Більшість з огляду на з найменування здатні подумати, що на товарних біржах, серед яких на біржі www.ueex.com.ua/presscenter/news/yak-prodati-elektroenergiu-na-birzhi-ueb/, протікає пряма торгівля за допомогою товарів, але це не взагалі не так.

Основні види операцій

Угоди, які укладаються на біржі, виявляються різні:

1. Короткостроковий з продуктом, який є в наявності. В даному відношенні угоду здійснюється за час до півмісяця. Продукт варто піддавати біржової експертизи, яка робиться на підставі завчасного огляду.

2. У деяких випадках огляд не здійснюється. В такому випадку пропонуються приклади. Є норми якості, яким продукт повинен відповідати. Продавцю потрібно здавати продукт на складське приміщення біржі.

3. До того ж йому надається - квитанція, яка підтверджує факт здачі. У ній зазначаються дані про продукт. Коли він реалізується, варіант виявляється володінням покупців. По ньому видається товар.

4. Форвардний. Тут до того ж застосовуються дійсно існуючий продукт, однак поставку здійснюють з відстроченням.

5. Ф'ючерсний є особливим різновидом угод, які здійснюються з продуктами, яких ще немає. Вони виробляються в подальшому, але угода на них вже підписано. Максимально допустимою періодом поставок вважається рік.

13:30
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...