Олександр Ломако від імені міської влади висловив підтримку підприємцям у їх вимогах

|

Чернігівська міська рада та міський голова підтримують підприємців Чернігова у їхніх вимогах, зокрема, щодо відтермінування на рік введення в дію реєстраторів розрахункових операцій. Про це сказав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако на акції протесту підприємців, на Красній площі 27 грудня.

Він нагадав, що 25 листопада на засіданні 13-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання депутати підтримали звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку на один рік.

- На жаль, уряд не чує ні підприємців, ні місцеву владу. Ситуація в Україні з малим і середнім бізнесом – критична. Якщо діюча влада прийшла на свої посади під гаслами ліберальної політики і підтримки ФОПів – це все закінчилося першими законами Гетьманцева. А зараз закручують гайки, збільшують фіскалізацію у законі 5600, вводять РРО. Цього зараз не треба робити. Зараз треба дати спокійно дихати і працювати підприємцям, й виживати, тому що ці люди нічого не просять у держави. Держава мала б просто дати їм рік після локдаунів попрацювати й заробити на себе й на родини, - Олександр Ломако.

Натомість ми бачимо «закручування гайок», намагання збільшити податки, ввести касові апарати. Це може й треба робити, але не зараз. Робити, коли буде тренд розвитку, а не тренд падіння, продовжив секретар міської ради у своєму виступі на акції.

- Тому я вважаю, що політика щодо малого та середнього бізнесу – просто злочинна щодо розвитку країни. Це треба якимось чином зупиняти. Такими діями політика уряду веде людей до зубожіння, а бізнес – до закриття, - Олександр Ломако.

Народні депутати України, зокрема від Чернігівської області, не підтримали підприємців у питанні відстрочки введення касових апаратів. Тепер, з 1 січня, в умовах пандемії, усі вони очікують масових перевірок та податкових штрафів.

- Більша частина народних депутатів від Чернігівщини, на жаль, не підтримала підприємців, а деякі поставили свій підпис, а потім його відкликали. Це не робить їм честі, тому що в таких умовах людей треба підтримувати, - секретар міської ради.

На жаль, підприємці в таких умовах муситимуть закриватися, ставатимуть на облік до центру зайнятості, і тоді державі потрібно буде виплачувати компенсацію.

У європейських країнах чи США влада, навпаки, в умовах карантину зменшує податки, забороняє перевірки, фінансово допомагає бізнесу, який змушений виживати.

- Зараз ми бачимо важку ситуацію з газом, коли підприємства і підприємці платять за нього шалені ціни. У світі – держава дотує, щоб продукція була конкурентоспроможною. А у нас – хоч закрийтеся, хоч що хочете робіть. Зараз 40, а з наступного місяця, не виключено, 60 за куб – неможливо платити по таких цінах. І ніхто цим не займається, ніхто про це не думає, жодна посадова особа в державі. Це для країни дуже поганий тренд, тому будемо все більше і більше програвати нашим сусідам у бізнес-кліматі. І в нас, на жаль, це призведе до того, що більше і більше українців їхатиме на заробітки кудись у західні країни, бо у нас роботи буде просто все менше і менше. На жаль, це провал економічної політики з боку уряду, - Олександр Ломако.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
17:50
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...