Обласна дитяча лікарня Чернігова отримала сучасні ліжка

39 функціональних ліжок отримала обласна дитяча лікарня Чернігова. Це допомога від німецьких гуманітарних організацій.

Матеріальна база, яку має лікарня, суттєво застаріла, натомість ці ліжка сучасні та мають стан майже нових. Вони зарадять виникненню пролежнів у пацієнтів та значно полегшать роботу персоналу лікарні.

Отримання меблів стало можливим завдяки співпраці громадського об’єднання «Шанс» та благодійників з Німеччини.

«Наприкінці 2021 року на адресу нашої громадської організації надійшов гуманітарний вантаж - 195 функціональних ліжок. Допомогли нам сформувати цей гуманітарний вантаж і доставити дві німецькі організації: спілка німецько-української співпраці «Feine Ukraine» і німецька організація саморитян «Arbeiter-Samariter-Bund». Ці дві громадські організації тісно співпрацюють у партнерстві і вони зробили все можливе, щоб наша область отримала функціональні діжка, які вкрай необхідні нашим комунальним закладам», - розповіла голова правління ГО «Шанс» Світлана Федорова.


156 ліжок отримав чернігівський геріатричний пансіонат, решту передали до обласної дитячої лікарні. Їх вже почали розміщувати у реанімації та відділеннях, де знаходяться діти з порушенням опорно-рухового апарату.

Лікарня має договір з Національною службою здоров’я по трьом пакетам реабілітації. Проте за договором фінансування господарчих витрат, придбання засобів реабілітації чи оновлення меблів не передбачено.

«Це дуже для нас вагомо. Ці функціональні ліжка дуже дороговартісні і самі ми придбати їх не можемо. Ми сподіваємось, що це буде приклад для небайдужих людей і вони теж будуть допомагати лікарні, розуміючи, що кошти на це НЗСУ не дає», - сказала медична директорка Чернігівської обласної дитячої лікарні Ольга Іванова.

Фото: Ілюстративні

13:17