Нові побратими Чернігова

Чернігову не дуже щастило з містами-побратимами, адже з боку двох з них – Брянська та Гомеля у лютому цього року йшов наступ на Україну.

Наразі російські та білоруські міста вже не є побратимами нашого обласного центру. Проте з’являються нові братні стосунки. Сьогодні, 17 листопада, під час засідання виконавчого комітету міської ради мер Чернігова Владислав Атрошенко оголосив про підготовку угоду з містами Франції та Німеччини:

-Зараз ми знаходимося у підготовчій стадії підписання двох угод про партнерство з двома містами: Аахеном (місто у Німеччині з населенням у 250 тисяч) – в нас є попередні домовленості. Друге місто – французький Реймс (180 тисяч населення), - зазначив Владислав Атрошенко. – Вже підписана угода з Ряшівом (польське місто, яке вже стало побратимом Чернігова цьогоріч, - прим.): стримає тільки те, що, з незрозумілих причин, я не можу виїхати за кордон, адже необхідне спілкування керівників. Тим більше, що Ряшів переходить на водневий транспорт. Гадаю, якщо б ми поспілкувалися особисто 1-2 рази, ще з півдесятка одиниць транспорту приїхали б у місто Чернігів.

У Францію для підготовки угоди з Реймсом має відправитися секретар чернігівської міськради Олександр Ломако.

16:20
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...