Натяжні стелі: як функціонально прикрасити вітальню

Натяжні та підвісні стелі – що це за рішення, чим вони схожі та чим відрізняються? Яку конструкцію обрати для облаштування власної вітальні? Ці питання ставлять багато замовників.

Сучасні натяжні стелі у вітальню чи спальню — це рішення, яке є естетичним та функціональним. Ось що потрібно знати про обидві технології та їх основні відмінності.

Що таке натяжна стеля?

Натяжні стелі виготовляються зі спеціальної мембрани, яку найчастіше роблять із плівки ПВХ. Плівка під дією тепла стає еластичною, що дозволяє розтягнути її по всій ширині та довжині стелі та прикріпити до попередньо виготовленого каркасу – він кріпиться до стін по периметру приміщення. Монтаж проходить бистро та без пилу.

Виконання конструкції такого типу займає кілька годин, не вимагає попередньої внутрішньої підготовки (крім прогріву) або додаткових оздоблювальних робіт. Натяжна стеля дуже легка, тому не навантажує конструкцію. Стеля:

  • стійка до води та вогню,
  • не притягує пил,
  • легко чиститься,
  • не тріскається.

Простота монтажу натяжної стелі — характерна риса. Натяжна стеля доставляється на об'єкт готовою до монтажу. Слід пам'ятати, що мембрану легко порвати, тому всі роботи виконуються досвідченими фахівцями.

Важливою відмінністю підвісної стелі від натяжної є можливість використання додаткової теплоізоляції в разі конструкції з гіпсокартону. Плівкове покриття, у свою чергу, можна прикрасити тривимірним або ультрафіолетовим друком, чого не можна досягти на стелі із гіпсокартону.

Натяжні та підвісні стелі – що їх пов'язує?

І натяжна, і підвісна стеля дозволяють естетично обробити оригінальне склепіння і замаскувати його недоліки. Обидві конструкції легко замаскують елементи інсталяції. Вони можуть мати різний колір та візерунок, що дозволяє організувати будь-яке компонування, а також візуально розділити зони в вітальні або оптично збільшити приміщення. Можна легко оснастити натяжну та підвісну стелю різними видами освітлення:

  • вбудованими світильниками,
  • LED підсвічуванням,
  • спрямованими лампами тощо.

Натяжні та підвісні стелі можна використовувати в приміщеннях різного типу, як приватних, так і громадських – вони особливо гарні для високих інтер'єрів, що їх трохи опускають, зменшуючи кубатуру внутрішнього простору. Обидва рішення мають переваги та недоліки, які слід проаналізувати, перш ніж обирати конкретну технологію.

18:25
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...