На складі в Чернігові патрульні виявили майно із згорілого “Епіцентру”

У Чернігові на складі в одному з гаражних кооперативів міста патрульні виявили кухонну техніку на суму близько 200 тисяч гривень. Як з’ясувалось пізніше, все це майно належить гіпермаркету “Епіцентр”, по якому російські війська завдали артилерійського удару ще наприкінці лютого, внаслідок чого заклад повністю згорів.

Цю інформацію Суспільному підтвердив пресофіцер патрульної поліції в області Віталій Копистко.

За його словами, кілька днів тому під час відпрацювання інформації щодо викрадених автомобілів на території одного з автокооперативів Чернігова патрульні виявили три десятки духових шаф та комплектуючих до кухонних витяжок. Кухонна техніка була в упаковці та мала наліпки однієї з торговельних мереж.

За словами власника складського приміщення, у якому знайшли техніку, приміщення перебувало у довготривалій оренді. З початком активних бойових дій зв’язок з орендарем перервався. Сам власник також нещодавно повернувся до міста. Хто міг завезти техніку на склад, він не знає.

Згодом, в результаті перевірки, версія власника приміщення знайшла своє підтвердження.

Поліцейські зв’язалися із представником торговельної мережі та повідомили про знахідку. Чоловік не приховував свого здивування, бо був упевнений, що весь товар та майно гіпермаркету були знищені під час пожежі, яка спалахнула внаслідок артилерійського обстрілу.

Прибувши на місце та оглянувши техніку, представник торговельної мережі підтвердив, що товар дійсно належить гіпермаркету. На підтвердження надав відповідні документи. Вартість знайденого майна на момент його закупки становила близько 200 000 гривень.

Кухонну техніку описали та передали власнику мережі під розписку.

15:25