На сесії Чернігівської міськради розглянуть припинення договору оренди ТЕЦ

На сесії Чернігівської міськради розглянуть питання про дострокове припинення договору оренди цілісного майнового комплексу ТЕЦ.

Нині її орендує фірма «Технова». Вона і звернулася 11 травня з пропозицією про розірвання договору оренди до міського голови Владислава Атрошенка.

Знищено вузол подачі вугілля. І на сьогодні орендар розуміє, що будуть напрацьовані ще додаткові збитки на газу, і він це зіштовхнув на місто. Насправді це величезна задача, але технічно і технологічно це потрібно було робити 10 років назад – повертати його до управління коммайна, щоб воно ним займалося”, – сказав тоді Атрошенко у коментарі Суспільному.

Внаслідок артилерійських та мінометних обстрілів на "Чернігівській ТЕЦ" зруйнований вузол подачі вугілля, вузол хімічної підготовки води, центральну щитову та ділянки теплових магістральних мереж. Подекуди на магістралях відсутні до восьми метрів труб.

Зі слів Владислава Атрошенка, передача майнових комплексів в управління міста надасть можливість залучати кредитні кошти на їх модернізацію.

Владислав Атрошенко вважає, що повернення ТЕЦ в комунальну власність надасть можливість хоча б гіпотетично говорити про об’єднання мереж “Чернігівської ТЕЦ” та “Облтеплокомуненерго” та будівництво поряд з ТЕЦ сміттєпереробного заводу. Лише розробка такого проєкту реконструкції, за оцінками міського голови, може коштувати до кількох мільйонів євро.

16:15
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...