На Чернігівщині відновили вакцинацію від коронавірусу

У медзакладах області з’явилася вакцина від коронавірусу Pfizer. Про це Суспільному повідомила заступниця начальника управління охорони здоров'я Чернігівської ОВА Тетяна Лебедєва.

"Ми отримали постачання два тижні тому Сomirnaty (Pfizer, – ред.) – 3450 доз. Оскільки у нас зараз і логістика порушена, між населеними пунктами, і населення в нас менша кількість в місті проживає, тому ми видаємо вакцину до закладу виключно через попереднє замовлення. Для того, щоб вона ефективно використовувалась".

В області вже використали 1140 доз – здебільшого, для бустерного вакцинування. З її слів, нині заклади забезпечені обладнанням, щоб зберігати вакцину. Живлення в лікарнях відновили.

Масових центрів вакцинації поки не відкриватимуть – Лебедєва каже, не бачать у цьому потреби. Каже, поки що потреби охочих вакцинуватися повністю закривають медичні заклади.

Щоб зробити щеплення, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Лікар зробить відповідну заявку, і людина отримає запрошення на вакцинацію.

"Ті, хто мають дві дози – ми пропонуємо бустерну дозу незалежно від того, який час минув після попередніх двох доз".

Днями очікують поставку вакцини – CoronaVac. Як повідомляє сайт Чернігівської ОВА, станом на 25 травня в області зробили 815 тисяч щеплень. Вакцинувалися понад 400 тисяч людей – близько 50% дорослого населення. Бустерну отримали 5% - 17 тисяч жителів області.

15:50
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...