На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді (Фото)

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді (Фото) На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді (Фото) На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді (Фото)

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

Під час відпрацювання прикордонної території, яка тимчасово перебувала під окупацією військ російської федерації, поліцейські виявили поблизу одного з сіл Ріпкинської громади сховок зі зброєю та боєприпасами.

У схроні зберігалися: кулемет та набої до нього; понад 2200 набоїв до автоматичної стрілецької зброї калібрів 7,62 мм та 5,45 мм; 8 ручних гранат Ф-1 та РГД-5; запали до них; гранатомет РПГ-22.

Все знайдене поліцейські вилучили. Зброю та боєприпаси в подальшому буде передано на потреби Збройних Сил України.

Поліцейські нагадують, що у разі виявлення боєприпасів, військової техніки, інших небезпечних чи підозрілих предметів – повідомляйте до поліції.

Джерело: Поліція Чернігівщини

10:26
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...