На Чернігівщині готуються до відкриття нового інклюзивно-ресурсного центру

Менська громада взяла участь в спільній ініціативі Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Асоціації міст України «Громада, дружня до дітей та молоді» та отримала 50 тисяч доларів США на реалізацію власного проєкту.

Ці кошти громада спрямувала на облаштування нового простору інклюзивно-ресурсного центру.

«Коли ми дізналися, що можемо спрямувати гроші на будь-які потреби сімей з дітьми, які постраждали внаслідок військової агресії Росії, ми провели аналіз і вирішили, що інклюзія дуже важлива. Збільшується кількість дітей, які під час війни почали потребувати особливої підтримки та уваги відповідних фахівців: психологів, реабілітологів, логопедів тощо. Окрім того, на кінець травня в громаді нараховувалось більше 500 дітей з числа ВПО», - розповів Юрій Стальниченко, секретар Менської міської ради

Раніше інклюзивно-ресурсний центр працював у приміщенні опорного навчального закладу. Утім місця для занять там було замало. Адже Центр надає послуги не лише жителям Менської громади, а й сусідніх: Березнянської, Корюківської, Сновської, Сосницької та Коропської громад.

Тому у липні на сесії міської ради виділили інше, більш просторе приміщення, що знаходиться поблизу центральної частини міста.

Кошти, отримані в рамках проєкту, використали на ремонт приміщення та закупівлю обладнання, а також облаштування дитячого майданчика з елементами інклюзії, придбання дидактичних матеріалів для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

До 20 жовтня в громаді очікують на поставку та встановлення спеціалізованих меблів для центру. Його відкриття заплановано на кінець місяця.

15:13
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...