Мультфільм про чернігівця Патрона потрапив у трійку найпопулярніших

Схоже, що українці таки «підсіли» на вітчизняний контент в плані дитячого сегменту. Пес Патрон поступово відлучає глядачів від перегляду російського мультсеріалу «Маша і Ведмідь», навіть складає конкуренцію «Щенячому патрулю» та «Молангу».

Як йдеться у релізі сервісу MEGOGO, вітчизняні глядачі платформи за І-й квартал 2023 стали дивитися більше фільмів та анімації українського виробництва. У порівнянні з 2021-м кількість переглядів такого сегменту зросла впʼятеро. Останні дані платформи свідчать про збереження цієї тенденції та збільшення кількості переглядів в 3,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2022, цитує реліз стрімінгу «Детектор медіа».

Зокрема, у категорії мультсеріалів, доступних на медіасервісі до перегляду безкоштовно, до чільноі десятки увійшов український мультсеріал «Пес Патрон», в якому розповідається про життя чернігівської собаки-сапера з Державної служби надзвичайних ситуацій.

Що цікаво, пригоди Патрона на почесному ІІІ місці. Причому, практично з першого дня старту проєкту. Перша серія проєкту під назвою «Зруйнований міст», увійшла до ТОП-5 на медіасервісі серед мультиків українського виробництва.

11:35