​Львівський апеляційний суд частково задовольнив скаргу Владислава Атрошенка

Львівський апеляційний суд частково задовольнив скаргу на рішення Яворівського районного суду у справі мера Чернігова Владислава Атрошенка. 

Перший розгляд апеляції проводили 27 січня 2023 року, на нього приїхало приблизно 30 мерів великих і маленьких міст, щоб підтримати Атрошенка в суді. На прохання захисту остаточний розгляд перенесли на 1 лютого.

Сьогодні в залі засідань були міські голови Києва та Львова, народні депутати й депутати місцевих рад. Суддя Львівського суду задовольнив апеляційну скаргу частково.

"Суд скасував накладання штрафу в розмірі 3400 грн, проте заборона обіймати посаду міського голови лишилася чинною".

Атрошенко після засідання заявив, що така атака на місцеве самоврядування матиме міжнародний резонанс.

"Це рішення не проти Атрошенка, а проти України, проти місцевого самоврядування. Воно є маркером для наших європейських партнерів", – цитує його пресслужба міськради.

Мер Львова Андрій Садовий написав у Telegram, що колеги Атрошенка звернуться до європейських судових інстанцій.

"Місцеве самоврядування є основою демократичних цінностей Європейського союзу. І ми не дозволимо їх руйнувати. Ми разом з Асоціацією міст України шукатимемо справедливість у європейських судах", – сказав він.

18:45
RSS
Иван Шульга
00:32
Когось жаба душить, дивлячись на успіхи чернігівського мера Владислава Отрошенка, амфібіотрофною асфіксією хворіють дехто у Офісі Президента!!!
Загрузка...