Лікарі борються за життя 7-х пасажирів з аварії під Брусиливом, один з них - підліток

Більшість потерпілих, які постраждали під Брусиливом привезли до лікарні №2. Лікарі поки що утримуються від будь-яких прогнозів - легких пацієнтів - нема, стан усіх оцінюють від середнього до вкрай тяжкого.

Загалом потерпілих 7-ро, 16-річний хлопець перебуває в дитячій лікарні, ще одна людина - в Обласній, їх вже прооперували, ще 5 людей - в лікарні №2.
Всіх привезли близько 10-ї ранку. Наймолодший - 2003-го року народження, найстарший - 1972-го.

Владислав Кухар директор міськлікарні №2 прокоментував стан потерпілих:
- Троє жінок і 2 чоловіки, 1 - в післяопераційній палаті, двоє ще знаходяться на операційному столі, ще двоє отримують інтенсивну терапію.

Серед потерпілих також і водій фури. З родичами працюють психологи, так як вони перебувають у шоковому стані.

Загалом ця аварія забрала життя 13-х людей. Спершу повідомляли про 11 загиблих, але одна людина померла в кареті "швидкої" і ще одна під час операції.


Відомо, що маршрутка з пасажирами виїхала з Борзни о 5.30 ранку і зіткнення сталося в світлий час доби.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський:

- Водій вантажівки, порушивши правила дорожнього руху виїхав на зустрічну смугу і допустив зіткнення з маршрутним автобусом.

Перевізник Юрій Колганов сказав, що автобус виїхав з бази, де проходив техогляд у справному стані, водій маршрутки - не винен у зіткненні, він проходив медичний огляд. Йому було 47 років, в нього залишилось 2 дітей та дружина.

До Чернігова залишалось 20 км., коли в автобус вдарилась вантажівка. Рейсову маршрутку після цього зім’яло, як бляшанку. Рятувальники діставали тіла потерпілих, рух транспорту було обмежено.

11:10