КП «ЧТУ» планує закупівлю п'яти нових тролейбусів

Цього року місто Чернігів закуповує п'ять нових тролейбусів. Про те, що відповідний тендер вже оголошений в електронній системі державних закупівель Prozorro, на розширеній нараді в муніципалітеті 15 лютого повідомив керівник КП "Чернігівське тролейбусне управління" Руслан Ємець. За його словами, очікується, що відкриття пропозицій буде в середині березня, а в кінці березня вже може бути договір на поставку.

Починаючи з 2016 року - після багатьох років занепаду підприємства, коли нові електромашини купували вкрай рідко - місто Чернігів оновлює свій парк громадського електротранспорту щороку. Всі нові тролейбуси низькопідлогові і пристосовані для перевезення маломобільних груп населення. 

Усього КП "ЧТУ" зараз має 90 пасажирських тролейбусів, з яких низькопідлогові - 42. Щодня на міські маршрути зараз виходить орієнтовно 56 "рогатиків". Як ми вже повідомляли нещодавно, днями у Чернігові на цифрових екранах табло орієнтовного прибуття громадського транспорту почала відображатися й інформація про транспортні засоби, пристосовані для маломобільних груп населення. 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

|

16:40