Ковзанка в Ніжині — безкоштовна, бо «як з п'ятирічної дитини брати нещасну п'ятірку?»

28 грудня о 18.00 у Ніжині на вулиці Обїжджій, 120 (серед місцевих - мікрорайон Желєзка), за півтора кілометра від центру, - урочисте відкриття льодової ковзанки. Хоча вже до цього там декілька днів катались бажаючі.

- З чаєм, цукерками, привітанням міського голови Олександра Кодоли ковзанка запрацює офіційно, - анонсує відкриття Сергій Смага, заступник ніжинського міського голови, ранком 28 грудня. - Минулого року в Ніжині працювало дві ковзанки: приватні! в парку Шевченка (платна) і безкоштовна міська. Цього року платну поки не заливали. А міська ковзанка вже є. Зараз до облаштування ковзанки підійшли ще святковіше: депутат Наталія Радченко попіклувалася про встановлення і оздоблення ялинки, яка світиться гірляндами. Є вуличне освітлення. Оці святкові дні, поки люди відпочивали (25-27 грудня), директору міського центру «Спорт для всіх» Сергієві Півню була дана вказівка дозаливати ковзанку. Зі своїми підлеглими та з допомогою депутата Андрія Гомоляка впорались. Ковзанка - 15 на 30 метрів. Безкоштовна. Бо як з п’ятирічної дитини брати ту нещасну п’ятірку?

- Якщо дорослий покататися захоче?

- На здоров’я. Для всіх вхід вільний.
- А прокат ковзанів?

- От цього немає, - зітхає Сергій Степанович. - У ніжинців багато своїх. Але в кого немає, то зо два десятки є на видачу. Закуповували їх ще до нас. Які вже є, але є. Минулого року давали людям, то каталися.

- Стадіон улітку, а взимку ковзанка на Об’їжджій зроблена коштом нинішнього радника міського голови Сергія Охонька, - додає Лілія Ясанська, головний спеціаліст сектора взаємодії зі ЗМІ міського відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю.

- Кажуть, у вас площа цього року, як європейська, а не райцентру на півночі області.

- Є і штучна (уже не перший рік) ялинка, прикрашені і живі, що ростуть поряд, - описує Лілія Володимирівна. - За ініціативи міського голови була запропонована співпраця з підприємцями. 39 відсотків коштів, залучених для новорічного убранства центру Ніжина, - кошти підприємців. Прикрашена будівля міськради, частина алеї, яку вже реконструювали, магазини, кафе. Усе в ілюмінаціях.

«ВісникЧ» №52 (1859) від 30 грудня 2021, Вікторія Товстоног


12:41
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...