Кому в Чернігові надана додаткова знижка в оплаті житлово-комунальних послуг на 2022 рік?

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 грудня, встановив на 2022 рік додаткові до передбачених законодавством гарантії щодо соціального захисту окремих категорій громадян. Вони надаються в рамках прийнятої в місті програми і затверджуються кожного року.

Додаткова до встановленої чинним законодавством 50% знижка на оплату житлово-комунальних послуг в межах соціальних норм та нормативів на наступний рік надана:

 сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані – 15 осіб;  сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення – 118 осіб;  Почесним громадянам міста Чернігова – 2 особи.

Перелік осіб сформований згідно з поданими заявами від відповідних громадських організацій.

Відповідне рішення прийняте згідно з Програмою соціальної підтримки населення у м. Чернігові на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 01 грудня 2020 року № 2/VIII-24.

Прес-служба Чернігівської міської ради

12:30
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...