Як стати студентом в престижному университеті Голандії ?

Karandash – агентство, яке дає можливість студентам вступити до університетів та шкіл Голландії та інших країн ЄС. Організація успішно здійснює свою діяльність ще з 2013 року. Детальна інформація про агентство доступна тут, на сайті є докладна інструкція для вступників до міжнародних ВНЗ.

Відмітні особливості

Агентству не все одно на студентів, тож у ньому працюють ревізори. Вони займаються перевіркою шкіл, особисто приїжджаючи туди і контролюючи їхню роботу, тим самим даючи поради, куди можна вступити, а куди краще не варто. 

Ревізори рекомендують лише ті закордонні навчальні заклади, в яких навчалися б самі або повели туди своїх дітей.

Також працівники організації не кидають студентів у біді, оскільки вони забезпечують їм підтримку протягом усього навчання. Якщо бути точніше, то підтримка починається з першого телефонного дзвінка до агенції та закінчується після отримання диплома.

Що пропонує агенція

Специфіка роботи агентства така:

Вступ до кращих іноземних університетів 2022 року. Можливість навчатися в таких країнах, як Нідерладна, Австрія, Австралія, Німеччина, Великобританія, Італія і т.д.

Можливість відправити дитину в незабутню подорож до дитячого табору у Великій Британії. Крім численних мовних уроків, можна чудово провести час в екскурсіях. Також доступні розваги для дітей різного віку, починаючи від 3 до 18 років.

Можливість здобути середню та вищу освіту за кордоном. У багатьох виникає питання про доцільність здобуття середньої освіти в іншій країні. Це хороша ідея, тому що такий крок відкриє для дитини багато можливостей.

Можливість пройти курси для дорослих. Підтягнути знання іноземної мови не завадить нікому, а можливість навчитися якійсь новій мові відкриє безліч перспектив для будь-якої сучасної людини. Більше того, навчитися розмовляти, припустимо, англійською, найпростіше там, де нею розмовляють абсолютно всі, і так само з будь-якою іншою мовою, що робить мовні курси за кордоном максимально ефективними.

Karandash надає кожному бажаючому можливість навчатися за кордоном та отримати якісну освіту, яка забезпечить перспективне майбутнє. Сьогодні все більше людей воліють навчатися нових мов і здобувати освіту в іншій країні, тому це питання найкраще довірити професіоналам.