Як оформляють букети

Кожен, хто хоч раз у житті стикався із квітами, добре знає, що один і той самий букет не може підійти двом різним людям. В кожному конкретному випадку ми вибираємо найбільш підходящу композицію для молодої дівчини, солідної дами, чоловіка, коханої дружини, матусі тощо. Тому сучасна флористика знає та використовує безліч різних прийомів і методик, що дозволяють складати квіткові композиції усіляких форматів та розмірів. Вони підбираються з урахуванням віку, статусу, способу життя одержувача, а, наприклад, весільні букети формуються так, щоб вони зовні ідеально підходили до стилістики заходу та сукні нареченої.

Про особливості флористики ми поговорили з фахівцями інтернет-магазину квітів у Чернігові «Квіткова пошта» https://roza.chernigov.ua/ru/homepage/ Поспішаємо поділитися з вами цікавою та корисною інформацією.

Поговоримо про форму

Саме правильно підібрані зовнішні контури квіткової композиції дозволяють максимально точно підкреслити особливості та характер кожної квітки. Якщо говорити про найпопулярніші формати, які часто використовуються дизайнерами, то серед них окремо слід згадати такі:

  • Круглий букет – вважається класичним, може складатись із одного або декількох видів квітів. У роботі флористи використовують рослини із щільними стеблами, які виглядають однаково з усіх боків. Ідеальна форма, що підходить під веселі свята, радісні події, урочисті заходи.
  • Лінійний – найкраще підходить для випадків, коли потрібна прикраса простору біля стіни. Відрізняється об'ємністю, тому що в цьому випадку найчастіше використовуються квіти з великими бутонами. Ідеально підходять для чоловічих букетів.
  • Асиметричний – форма, яка потребує уважного опрацювання кожної дрібниці. Асиметрія може виконуватися по горизонталі, вертикалі, діагоналі, розміщуючи вищі рослини на задньому фоні. Найбільш доречні ці букети у декорі святкових столів або інтер'єрів.
  • Каскадний – у таких композиціях задіяні бутони різних сортів, розмірів та кольорів. Часто подібні букети мають форму трикутника, у роботі використовуються ампельні рослини.

Форма справді визначає зміст роботи. За допомогою квітів при грамотному підході досвідчені фахівці можуть впровадити буквально будь-який творчий задум, використовуючи навіть найдоступніші елементи та аксесуари.

Пропонуємо вам заглянути в онлайн-крамничку квітів і подарунків з доставкою у Чернігів https://roza.chernigov.ua/ Там вас чекають найкрасивіші букети міста!

08:15
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...