Як користуватися одноразовою електронною сигаретою?

Одноразові електронні сигарети — оптимальний вибір для тих, хто тільки знайомиться з цим способом вживання нікотиновмісних продуктів. Вони доступні та прості у використанні. Крім того, в продажу є десятки їхніх різновидів, які відрізняються за смаками та міцністю. Ви можете вибрати оптимальний варіант за посиланням: https://esmokers.kiev.ua/ua/odnorazovye-elektronnye-sigarety/.

Основні правила користування

Щоб скористатися «електронкою», натисніть кнопку на її корпусі, піднесіть мундштук до рота та затягніться. Ось і вся інструкція — палити її так само просто і зручно, як і звичайну сигарету. Однак Вейп Шоп Esmokers радить дотримуватися таких правил, щоб зробити користування пристроєм максимально комфортним і безпечним:

  • носіть електронну сигарету у внутрішній кишені куртки чи сумки — хоча її корпус досить міцний, він все ж чутливий до ударів, падінь та коливань температури;
  • тримайте пристрій правильно — ваші пальці не мають перекривати технологічні отвори. Якщо доступ повітря всередину буде обмежений, живлення вимкнеться автоматично;
  • коли рідина закінчиться, не намагайтесь продовжувати палити чи перезаправити гаджет. Це може призвести до опіків чи удару струмом. 

Звичайно, з останнього правила є винятки. Ви можете придбати одноразові сигарети, що перезаряджаються, за посиланням: https://esmokers.kiev.ua/ua/perezariazhaemye-odnorazky/. Ці моделі такі ж доступні за ціною, але надають можливість повторного використання. 

Як вибрати «одноразку»?

На відміну від побутової техніки чи електроніки, головним фактором тут є ваші смаки. Вибирайте будь-який наповнювач — свіжий, солодкий чи кислий, яскравий чи м’який. Досвідчені користувачі радять спробувати кілька варіантів, щоб знайти свого фаворита. 

Якщо ж згадати про технічні характеристики, то варто починати з кількості затяжок. Вона може коливатися у дуже широкому діапазоні — від кількох сотень до 3–5 тисяч. До речі, вам не потрібно  рахувати затяжки — це робить електроніка. Коли ресурс пристрою вичерпується, він вимикається. Після цього його слід віддати на утилізацію, як будь-яку техніку з літій-іонними батареями. 

Варто звернути увагу і на міцність — кількість нікотину в рідині. «Золотий стандарт» — 50 мг, що приблизно відповідає звичайній сигареті. Хардкорні курці можуть вибирати моделі з 60 мг. А для тих, хто насамперед шукає смак, існують безнікотинові електронні сигарети.