Готівкою – 17 грн, а електронним квитком – 12 грн.

Після розгляду регуляторного акту "Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті" має бути рішення виконавчого комітету міськради щодо підвищення готівкової вартості проїзду до 17 гривень. За словами начальника міського управління транспорту Олександра Рижого, це може статися орієнтовно у березні 2024 року.

"Вартість проїзду підвищується лише за готівку. Для чого це робиться? Щоб зменшити обсяг обігу готівкових коштів, адже більшість маршрутів працює без кондукторів і водіям не зручно розраховувати пасажирів. Це безпека руху, а також зменшення кількості ситуацій, коли кондуктори не видають квитки, і люди їдуть за умовні 10 гривень. Хочемо прибрати всі ці махінації", – каже Олександр Рижий.

Відповідно до регуляторного акту, під час розрахунку за проїзд банківською карткою його вартість — 15 гривень, за допомогою електронного квитка — 12 гривень, а діти за наявності учнівського та електронного квитка можуть їздити за п'ять гривень.

Також в акті пропонують запровадити безкоштовну пересадку на інший автобус протягом 30 хвилин після оплати проїзду електронним квитком. Наразі ж така функція діє лише у тролейбусах.

15:00