Дві освітянки з Чернігівщини стали призерками всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026»

В Ужгороді відбувся фінальний етап другого туру конкурсу у номінаціях «Математика» та «Початкова освіта». Чернігівщину представили дві педагогині, які увійшли до числа найкращих в Україні.

???? Вчителька Срібнянського ліцею Наталія Кириченко здобула ІІ місце та звання лауреата у номінації «Математика».

???? Вчителька Чернігівської гімназії №2 Анастасія Носко посіла IV місце у номінації «Початкова освіта» та стала дипломанткою конкурсу.

Освітянки гідно представили Чернігівщину на всеукраїнському рівні