Чотирьох судових охоронців Чернігівщини нагороджено нагрудним знаком «За відвагу в службі»

Учора голова Служби судової охорони Валерій Бондар з робочим візитом відвідав Чернігівщину. У складі делегації взяв участь у заході, присвяченому відновленню правосуддя на території Чернігівської області. Відповідне розпорядження видав і вручив голові Чернігівського апеляційного суду Геннадію Салаю під час офіційної зустрічі Голова Верховного Суду України Всеволод Князєв.

Привітати суддівський корпус з цією важливою подією також завітали Голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков, Голова Ради суддів України Богдан Моніч, народні депутати України Павло Павліш та Максим Дирдін, голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, начальник територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області Олександр Рибак, начальник територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області Віктор Мороз.

Під час заходу Голова Верховного Суду вручив чотирьом співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області відомчі заохочувальні відзнаки.

Так, за хоробрість, самовідданість, мужність і відвагу, виявлені під час виконання службових обов'язків з охорони і підтримання громадського порядку в органах та установах системи правосуддя, а також виконання інших завдань, пов'язаних з введенням воєнного стану на території України та відсічі збройної агресії Російської Федерації з 24 лютого 2022 року, нагрудним знаком «За відвагу в службі» нагороджено:

АНТОНЕНКА Олександра - підполковника Служби судової охорони, начальника фінансово-економічного відділу;

ЛАПТІЯ Бориса - підполковника Служби судової охорони, головного спеціаліста відділу організації охорони та підтримання громадського порядку;

ДЕРКАЧА Сергія - старшого сержанта Служби судової охорони, командира 1 відділення 2 взводу охорони 1 підрозділу охорони;

ЧЕРНУХУ Дмитра - старшого сержанта Служби судової охорони Олександровичу, командиру 3 відділення 2 взводу охорони 1 підрозділу охорони.

В рамках робочої поїздки Валерій Бондар зустрівся з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, оглянув умови несення служби.

- Ми все зробимо, щоб Служба процвітала і йшла вперед, щоб вам комфортно служилося, - запевнив Валерій Бондар. - Водночас, іде війна. Час, коли щось спрогнозувати складно. Тому я вірю тільки фактам. Ворог не має жодного шансу, Україна однозначно переможе.

Очільник судових охоронців також подякував співробітникам за вірність присязі, за докладені зусилля у захисті ввіреного гарнізону.

- Сьогодні почув від кількох голів чернігівських судів слова подяки за службу, - додав він. - Разом із тим, вашому управлінню є куди рости. Під охорону потрібно взяти ще 13 установ. Тому попереду чекає багато роботи.

Нагадаємо, відсьогодні 25 із 29 судових установ Чернігівської області відновлюють судочинство і працюватимуть у штатному режимі.

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.

15:45