Чоловік співачки ONUKA та екс-ведучий «Орла і решки» готують музичний сюрприз для Чернігова

Як повідомила заступниця начальника управління туризму та культури ЧМР Катерина Литвин, днями до Чернігова завітали дві знаменитості - саундпродюсер, виконавець The Maneken, чоловік співачки ONUKA Євген Філатов та екс-продюсер та екс-ведучий тревел-шоу «Орел і решка» Євген Синельников.

Вони працюють над спеціальним аудіопроєктом до Дня міста.

«Подарунки до дня міста можуть бути різними))) команда Синельникова та Євгена Філатова (@The Maneken), наприклад))) Робота розпочата! Звуки міста Чернігова звучатимуть незабаром Україною))», - повідомила з власної сторінки у соцмережах Катерина Литвин.

Окрім того, що столичні фахівці записували звучання чернігівських військових музик, також вони побували на легендарному пивкомбінаті «Десна». Як виглядає підприємство зараз - Катерина Литвин також показала у соцмережах.

Пивзавод зазнав обстрілів від росіян 24 березня, ворожа армія нанесла суттєві збитки компанії.

«Але професіонали не здаються, вони працюють на відновлення, новий розквіт та ПЕРЕМОГУ!

Інакше, а як же Чернігів без улюбленого #Чернігівського))), ми ж звикли до нього, його історію понад 50 років! #Звукиміста розширюють свою палітру)))) Віримо, вже незабаром ми знову відвідуватимемо завод з екскурсіями, адже це надзвичайно інформативно, цікаво, зрештою смачно та атмосферно)))) Спец взуття, одяг, захисні окуляри, чепчики, вся ця атрибутика занурює в атмосферу величі виробництва))… Звуків назбирали у колекцію)))», - зауважила Катерина Литвин.

15:25
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...