Чернігівський автозавод анонсує появу у 2023 році електробуса-маршрутки

Чернігівський автозавод, який входить до складу корпорації "Еталон", повідомив про підготовку до виробництва електробусу А08611 на базі моделі А08621. Це буде середній міський автобус довжиною 9,3 м, з запасом ходу 200 км і салоном на 54 місця, Повна маса - 13 т.

Розробку цього електробусу Чернігівський автозавод веде спільно з компанією "Інформбізнес" (Молдова). На 2023 рік заплановано виготовлення, сертифікація та запуск у серійне виробництво електробусу А08611.

Ця модель може стати головним транспортом на маршрутах, де зараз використовують міські автобуси аналогічного класу. Але паралельно, завод продовжить виробництво і автобусів з ДВС і презентував міську модель з низьким рівнем підлоги А08621, місткістю 72 пассажири. Вона укомплектована двигуном Ashok Leyland потужністю 123 кВт.

Нагадаємо, що Чернігівський автозавод дуже постраждав під час бойових дій. На підприємстві було знищено декілька будівль, комунікації, окремі виробничі дільниці, але зараз підприємство відновлює роботу і вже почало виготовляти автобуси.

12:45
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...