Чернігівські рятувальники розповіли про те, як врятували лелеку

22 грудня на лінію 101 надійшло повідомлення про те, що в місті Бобровиця на ринку замерзла лелека, бігає по кіоскам та потребує допомоги. Забрати з ринку птаха, який замерзає, рятувальників просили жителі Бобровиці. У пошуках їжі лелека прийшов до людей. Залишити його просто неба у мороз за мінус десять не наважилася, забрали птаха відігріватися у пожежну частину.

Рятувальники поселили птаха в гаражі. Як розповів Олексій Чалишев, там було тепло, тож лелека швидко отямився. І відразу показав характер. Поводився буйно: кидався, щипався, клювався. Купили риби, годували рибою. Ходив вільно він по гаражу біля пожежних машин.
Щоб прилаштувати лелеку, залучили екологічну інспекцію Чернігівської області, управління екології та природних ресурсів області. Птаха погодився прийняти Менський зоопарк. З Бобровиці вранці привезли його в Чернігів, звідти - до Мени.

Транспортували в коробці, тому що небезпечно було, була загроза, що він може пошкодити і себе, і когось із супроводжуючих.
Ветеринар зоопарку Микола Міцук оглянув птаха. Каже, все гаразд. Виявилося, це - хлопчик, приблизно чотирьох років. Тут же вирішили дати ім’я - Пожежник. Припускає, птах не полетів восени, бо був кволий.

Житиме врятований лелека разом з вісьмома іншими птахами у зоопарку. У кімнаті +10 градусів. В морози обіцяють додати ще один обігрівач.

12:49
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...