«Чернігівгаз» збільшив тарифи за розподіл газу на 8,6 %

35_main.jpg

З 1 січня 2022 року в Україні зросли тарифи за розподіл газу. На Чернігівщині тариф збільшився на 8,6% і становитиме 2,11 грн за кубометр, хоча «Чернігівгаз» прагнув трикратного підвищення, аргументуючи це збільшенням власних зарплат і тому подібним.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції «Слуга народу» в Чернігівській обласній раді - заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.

Він акцентує увагу на тому, що такі високі тарифи далеко не у всіх - у багатьох регіонах України ціни залишаються в рази меншими. Так, тариф Київгазу складає 38 коп. за м3, Черкасигазу - 68 коп. за м3, Кременчукгаз - 55 коп., Харьківміськгаз - 52 коп., Запоріжгаз - 1.10 грн., Криворіжгаз - 64 коп. за м3. і т.д.

«Думаю, що це краща ілюстрація того, чому газорозподільчі мережі треба негайно повертати у власність громад і ставити крапку в тарифному пограбуванні наших громадян, - зазначив посадовець. - Найближчим часом розпочну зустрічі в громадах, аби спільними діями прискорити цей процес».

14:06