Чернігівці мітингували під облрадою, аби захистити Ялівщину

"Визначіть межі Ялівщини" - до трьох десятків людей зібралися 30 листопада на мітинг під облрадою у Чернігові близько 12:00. Їхня вимога - щоб депутати чернігівської міської ради та обласної об'єдналися і довели до кінця затвердження меж Регіонального ландшафтного парку.


Про це Суспільному сказав керівник обласного осередку "Нацкорпусу" Олександр Тарнавський.

Мітингувальники зайшли до сесійної зали обласної ради, та озвучили свої вимоги там. Голова обласної ради Олена Дмитренко вважає доцільним створити робочу групу, яка займатиметься визначенням меж Ялівщини.

"Я не буду пояснювати, що де-юре в Ялівщині ми не являємося органом управління. Але, я вважаю, що правильна і слушна ідея створити спільну комісію чи робочу групу, проведемо круглий стіл з залученням громадських організацій і з залученням всіх органів виконавчої та органів місцевого самоврядування".
Цю ідею підтримує і голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, РЛП “Ялівщина” площею майже 169 гектарів створили у Чернігові ще у 2014 році. Однак досі не можуть затвердити його чіткі межі. Активісти, присутні на мітингу, вважають, що цього не роблять, щоб була змога виводити певні ділянки з території парку. Зокрема, на минулому тижні на сесії міської ради проголосували за надання дозволу фонду комунального майна на відведення 3,5 гектарів центру дитячо-юнацького туризму, що перебуває в центрі Ялівщини.

Джерело: "Суспільне Чернігів"


11:08
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...