Більшість шкіл Чернігова повернуться з понеділка до очного навчання

|

Більшість шкіл Чернігова з наступного тижня повертаються до очного навчання. Про це повідомив начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

«Сьогодні педагогічними радами закладів загальної середньої освіти міста прийнято наступні рішення щодо організації освітнього процесу з понеділка 07 лютого 2022 року.

Так, усі учні 1-11 класів у школах № 1, № 4 та № 22 продовжуватимуть навчання з використанням дистанційних технологій.

Учні 5-11 класів у школах № 7, № 28, № 29 та № 35 також продовжують навчатися дистанційно, а початкові класи повертаються до офлайн навчання.

Усі інші заклади загальної середньої освіти у повному складі з понеділка повертаються до звичного формату навчання, крім окремих класів, які продовжують перебувати на самоізоляції.

Продовжуємо слідкувати за епідемічною ситуацією в закладах. У разі її загострення, адміністраціями будуть прийматися рішення відповідно до рекомендацій, зазначених у протоколі міської комісії ТЕБ та НС від 25 січня 2021 року», - проінформував він через свій акант у Facebook.

На дистанційній формі навчання у зв’язку зі значним зростанням захворюваності учнів і вчителів усі школи Чернігова були з 27 січня, загалом – 7 навчальних днів. У цей час класні керівники продовжували збирати дані про кількість тих, хто хворіє.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
12:13