Біля Снов’янки розвертають фури

З 1 листопада на трасі біля села Снов’янка стоїть екіпаж, який слідкує за рухом транспорту переправою через річку Снов. Розвертає фури, які порушують ваго-габаритні норми, дозволені для проїзду. Це понад 3 метри висота транспортного засобу та понад 18 тонн вага.

Про це повідомляє пресслужба САД на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, міст через річку Снов біля Снов’янки був зруйнований наприкінці лютого після вторгнення окупаційних військ на територію Чернігівської області. Після деокупації області наприкінці квітня тут проводились ремонтні роботи для відновлення проїзду між Чернігівською та Менською громадами. Тимчасовий об'їзд зробили поряд через старий міст, який з 2000 року був закритий через аварійний стан.

Для недопущення його руйнування були встановлені обмежувальні дорожні знаки. І оскільки деякі водії вантажівок їх ігнорували, далі встановили засоби для фізичного обмеження проїзду - габаритні рамки.

30 та 31 жовтня 2022 року були зафіксовані руйнування габаритних рамок на підходах до мосту внаслідок проїзду вантажівок, габарити яких перевищували обмеження.

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на мосту, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звернулась до правоохоронців, аби на час відновлення габаритних рамок був встановлений цілодобовий контроль за рухом великовагових та великогабаритних транспортних засобів.

Нагадуємо, для транспорту вагою понад 18 тонн є маршрут через Городню та Сновськ.

16:45
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...