Біля Чернігова повністю відбудували міст, знищений під час оборони міста

Біля Чернігова повністю відбудували міст через річку Замглай, який був знищений під час оборони міста від росіян. Про це повідомило Міністерство інфраструктури.

Міст знаходиться біля села Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч, що з'єднує Чернігів із північними районами області.

У квітні на його місці облаштували тимчасову переправу, яка не могла впоратися з навантаженням, тому Укравтодор (зараз – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури) вирішив відбудувати повноцінний міст.

«Одна тимчасова переправа не могла впоратися з навантаженням від усього транспорту. Агентство відновлення ухвалило рішення про повноцінну відбудову ще до завершення війни для того, аби до мешканців громад могли дістатися вантажівки з гуманітарною допомогою та харчами, безперешкодно могли приїхати ремонтні бригади енергетиків чи рятувальники», – пояснив голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

Тепер він має чотири смуги руху та, як стверджується, враховує сучасне транспортне навантаження. Поки що там немає розмітки, але її збираються нанести найближчим часом.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц і президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявили, що для відбудови України має бути створений свій «план Маршалла», у якому Європейський Союз відіграватиме особливу роль.

21:55
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...