Анна Кіндзерська: Я би хотіла, щоб люди знали про мою маму, яка самотужки "підняла" 8 дітей

07022022_1.bmp

Учасниця "Голосу країни" Анна Кіндзерська розказала, які емоції пережила після першого ефіру сліпих прослуховувань та назвала свої цілі на проєкті, окрім музики. Нагадаємо, 31-річна дівчина з багатодітної родини обернула всі 4 крісла тренерів під час вибору наосліп. Своїм наставником Анна Кіндзерська обрала Святослава Вакарчука. Одразу після виступу Анна зізналась, що ще до виступу знала, що хоче саме до Святослава.

В ексклюзивному коментарі для сайту 1+1 Анна Кіндзерська розповіла про те, як дивилась перший ефір "Голосу країни":

"На жаль, уся моя сім'я в Ніжині, але тут в Києві мій брат і його дружина. Я прийшла до них і ми дивилися разом. Усі були на зв’язку у месенджері, всі переписувались і зідзвонювались постійно зі словами "коли вже ти, коли вже ти", і тут мене показують, і всі просто в шоці. Мені здається, що я ще не усвідомила, що вже тут. Шок від того, що я на цьому проєкті, який дивилася сама як глядач, а тепер я тут і все це відбувається зі мною! Якось аж не віриться".

Анна Кіндзерська зізналась, що на кастинг змогла потрапити не одразу:

"Спочатку на сам кастинг я не змогла потрапити, оскільки в той період була на круїзному лайнері за кордоном. Однак, через деякий час на сторінці "Голосу країни" я побачила, що кастинг продовжено і вирішила знову надіслати своє відео, адже я якраз на ці дати вже була в Україні. Це було в останній день, в останню годину того дня!"

31-річна учасниця "Голосу країни" розповіла, що вплинуло на її становлення як музикантки, про улюблених виконавців, фахове навчання та мрії:

"Піти в музичну школу - це була моя ідея. Мені подобалося все красиве - танці, музика, театр. Я вчилася в класі фортепіано. Потім я вступила в коледж в Чернігові, а потім до Інституту музики імені Глієра. Я вчилася "на бюджеті", тому це було доступним для моєї родини.

На "Голосі країни" мені дуже хочеться заспівати народну пісню, але у своїй обробці, джазовій, з народними горловими прийомами. Ніна Сімон мені дуже подобається і Даяна Кролл. Я їх слухала в той період, коли формувалася. Зараз мені дуже подобаються Ліанн Ла Хавас, Еріка Баду, гурт NAO. З українських, окрім "Океану Ельзи", мені подобається гурт "Бумбокс", Джамала. Також Monatik мене захоплює як артист своєю енергетикою, органічністю".

Дівчина відверто поділилась планами та цілями на проєкті "Голос країни":

"У мене є мій план, але звичайно я буду його обговорювати зі Святославом. У мене є репертуар, який би я могла відтворити, який би я дуже хотіла, щоб почула країна. Основна ціль - знайти свого слухача, бо у мене є своя музика. Також - показати Україні, всім глядачам, що великі сім'ї - це круто. Так, це величезний героїзм, але це дуже класно. Я би хотіла, щоб люди знали, що є така жінка, як моя мама: дуже тендітна і водночас така сильна, що самотужки підняла 8 дітей, які вийшли з села в люди! Мій старший брат побудував будинок, всі мої брати займаються спільним бізнесом, я на "Голосі країни", моя сестра стала вчителькою, як і мріяла. Я хочу, щоб люди знали, що це величезна заслуга мами і Бога".

Загалом, у Анни Кіндзерської уся родина - співоча. Дівчина розповіла про традиції, які існують у них в сім’ї:

"У нас дуже співоча родина. Ми виховували один одного, ми більше, ніж брат чи сестра один для одного. Моя мама один рік вчилася в студії оперети. В неї драматичне сопрано. У нас з мамою є традиція: коли ми збираємося разом, то співаємо «Ой, там на горі» в два голоси. Мама це дуже любить".

16:19