Лікеро-горільчаний завод в Чернігівській області виробляв контрофакт

Джерелом величезних партій контрафактного алкоголю, затоплений регіони України, виявився розташований в Чернігівській області легальний лікеро-горілчаний завод. Про це повідомляє прес-центр СБУ.


Ще в кінці 2019 року оперативники СБУ виявили в Тернопільській області підпільну мережу з реалізації алкосуррогата. Контрафактний алкоголь продавали під виглядом продукції одного з підприємств, яке припинило свою діяльність ще в 2016 році. Аналогічну схему СБУ блокувала днями в Рівному.
Як виявилося, контрафакт виробляють в промислових масштабах на лікеро-горілчаному заводі в Чернігівській області. Організатори схеми продавали його з підробленими акцизними марками та без сплати до бюджету обов'язкових платежів через магазини по всій країні.
В рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК співробітники СБУ провели ряд обшуків на заводі, а також на складах в Києві і Київській області. У столиці виявили ще один підпільний цех, в якому виробляли лікери з ароматизаторами та смаковими добавками, термін придатності яких закінчився в 2019 році. Всього в ході обшуків вилучили майже п'ять тисяч пляшок контрафактного алкоголю і маркування. Вилучене відправили на експертизу.
13:20
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...