5-22 січня - реєстрація для участі у пробному ЗНО

|

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні стартувала з 5 січня і триватиме до 22 січня.

Кожен охочий може зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Для Чернігова та області – це Київський регіональний центр оцінювання якості освіти. Учасники реєструються самостійно. З порядком реєстрації можна ознайомитися за посиланням.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

У 2022 році пробне ЗНО відбудеться:

19 березня з української мови, української мови і літератури; 26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 309 грн 00 коп.

Свої відповіді учасники повинні занести до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» до 19-21 березня й до 26-28 березня відповідно.

Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників:

25 березня – з української мови, української мови і літератури; 1 квітня – з інших предметів.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час; отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням); психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час; оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Деталі щодо пробного ЗНО, а також матеріали пробних тестувань попередніх років – у відповідному розділі на сайті УЦОЯО.

Прес-служба Чернігівської міської ради

|
12:26
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...