17 сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 24 лютого

|

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження щодо проведення чергової, 17 сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 24 лютого 2022 року. Сесія відбудеться в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) і розпочнеться о 9 годині.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного спротиву на 2022 – 2023 роки.
2. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів інженерної інфраструктури.
3. Про затвердження Положення про управління культури та туризму Чернігівської міської ради в новій редакції.
4. Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 2021 рік.
5. Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 2021 рік.
6. Про виконання Програми управління боргом бюджету Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік.
7. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 25 листопада 2021 року № 13/VIII-20 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік” зі змінами і доповненнями (№ 15/VIII-15, № 16/VIII-10).
8. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва.
9. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
10. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва.
11. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
12. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам .
13. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
14. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
15. Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2023 році.
16. Про депутатські запити.
17. Різне.

|
17:51