110 заборонених предметів намагалися пронести в суди Чернігівщини

sudova-okhorona-predmety-12.jpg

Ножі, балончики та зброя: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше сотні небезпечних предметів.

Лише у січні 2022 року співробітники територіального управління судової охорони у Чернігівській області завадили пронесенню до судів 110 заборонених предметів. Це на 34 одиниці менше порівняно з груднем 2021 року.

Левову частку - 82 одиниці становили колюче-ріжучі предмети (ножі, викрутки, ножиці тощо). Наступну позицію займають балончики, споряджені речовиною дратівливої та сльозогінної дії - 24 одиниці. Замикає статистику зброя - 3 одиниці.

У трійці установ правосуддя, до яких найчастіше намагалися пронести заборонені речі, - Деснянський, Новозаводський районні суди у м. Чернігові та Чернігівський районний суд.

На сьогодні під охороною територіального управління перебуває 17 об'єктів системи правосуддя, де в середньому щодобово несуть службу 44 співробітника. Упродовж січня судові охоронці забезпечили громадський порядок та безпеку учасників 4917 судових засідань, здійснили перевірку та пропуск на територію установ системи правосуддя 11200 громадян.

Наталія Свириденко

16:19