Заметки о погоде и народные приметы

Погода в Чернигове

Точный прогноз погоды в Чернигове на сегодня, завтра, неделю. Информация о температуре воздуха, силе ветра, давлении и влажности воздуха в Чернигове

INFO

Погода в Чернігові - прогноз на сьогодні, на завтра, на тиждень, на місяць.

  Виходячи з затишної оселі будинку найкраще дізнатися прогноз погоди, щоб не опинитися в незручній ситуації без парасольки або легко одягненим в холодну погоду.
 
 Погода в Чернігові на сторінках чернігівського міського порталу " Мій Чернігів"  допоможе визначити температуру повітря, ймовірність опадів, дізнатися інформацію про швидкість і напрям вітру, атмосферний тиск і рівень вологостіі, а також як ці дані будуть змінюватися протягом дня.
  
Погода в Чернігові на тиждень, на 10 днів або на місяць показує тенденцію зміни погоди протягом декількох днів. Графіки температури, ймовірності опадів і атмосферний тиск покажуть повну картину погоди на 3, 10, 14 днів або на місяць. 
 
Великий спектр даних на нашому порталі - Температура повітря, напрям і сила вітру, хмарність, види опадів і їх інтенсивність в Чернігові - допоможе вам розібратися в погодної ситуації. Так само ви можете дізнатися час сходу і заходу сонця, тривалість дня, і в якій фазі знаходиться Місяць.
 Щоденний прогноз погоди по місту Чернігів допоможе вам не застудитися, якщо раптом до вечора буде різке похолодання, або посилиться вітер.