На главную

Сергій Березенко презентував промо-ролик до Дня Чернігова

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
23 сентября 2016 в 14:21 - Мой Чернигов
 
До Дня Чернігова Сергій Березенко презентував промо-ролик, який розкриває туристичний потенціал і красу обласного центру. Ролик створений спеціально для залучення туристів і транслюватиметься на місцевих телеканалах. Надалі планується його поширення по інших містах України.
 
Також, створений YouTube-канал "Чернігів - місто легенд", куди жителі міста і гості зможуть завантажувати відео про місто.
 

 
 
"Чернігів туристичний" - має бути не порожніми словами, а перш за все - завданням. Це повинен бути наш план дій. Якщо ми відкриємо красу міста для українців і для іноземців, то отримаємо величезну синергію, яка дасть поштовх розвитку економіки, створенню нових робочих місць. Це те, чого потребує місто в першу чергу ", - зазначив він.
 
Також Сергій Березенко до Дня Чернігова оголосив старт конкурсу на кращий громадський проект розвитку міста. Призовий фонд становить 120 тис. Грн, що є половиною його річної заробітної плати народного депутата.
 
"За рік, що тут працюю, я дуже полюбив Чернігів і хочу, щоб і чернігівці його не просто любили, а й хотіли зробити для нього щось корисне, - зазначив Березенко. - Тому оголошую конкурс на кращий проект облаштування міського простору". Він запрошує всіх підтримати ініціативу і приєднатися  p якісними проектами. Хотілося б, щоб реалізовані проекти переможців, робили Чернігів популярним серед туристів або навіть стали візитною карткою міста.
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018