На главную

Злива в Чернігові і області: рятувальники поставили намети для людей, чиї будинки підтопило.

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
2 июля 2018 в 10:33 - Мой Чернигов

Увечері 1 липня в Чернігові і області після підтоплення тривали роботи з ліквідації наслідків розгулу стихії.

 
Про це повідомили в ГСЧС.
 
«Підрозділи ГСЧС України в Чернігівській області продовжували відкачування води в приватних домогосподарствах на вул. Десняка, 60 і Ватутіна, 50. Всього для проведення невідкладних робіт від обласного управління ГСЧС залучили 2 одиниці техніки, 9 співробітників особового складу », - йдеться в повідомленні.
 
 
 
Крім того, о 19:00 рятувальники біля житлового будинку по вул.Декабристів, 5А розгорнули пункт життєзабезпечення населення. У спеціальному наметі люди можуть зігрітися, безкоштовно отримати гарячий чай і їжу.
 
Також повідомлялося, що на 11.00 1 липня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провела засідання, де визнала, що найбільшої шкоди злива завдала будинків на вул. Декабристів, 8, Текстильників, 23, а їх жителів потрібно відселити.
 
 
 
 
Відселені були 26 осіб, серед яких 4 дітей, їх поселили в гуртожиток професійного будівельного ліцею, ще 6 осіб доставлені в комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр№2». Решту громадян відправили до родичів.
 
 
У Чернігівському навчально-реабілітаційному центре№2 організували збір речей для дітей різного віку та дорослих.
 
Громадянам забезпечили триразове харчування від КП «Шкільне».
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018