На главную

Чернігівській автозавод продав тролейбус в Слов'янськ

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
22 февраля 2018 в 10:30 - Мой Чернигов
5 лютого відбулися електронні торги в тендері Слов'янської міської ради із закупівлі одного тролейбуса. У тендері брали участь три компанії - "Торговий дім" Літан "з підсумковим ціновою пропозицією 4,247 мільйонів гривень," Богдан Моторс "з ціновою пропозицією 5 мільйонів гривень і компанія і Чернігівський автозавод з найменшим ціновою пропозицією 4,245 млн. Гривень.
 
 
Виходячи з ходу торгів, переможцем тендеру стала компанія Чернігівський автозавод. Вона поставить в Слов'янськ односекційний низькопідлоговий тролейбус ЕТАЛОН Т12110, доступний для осіб з обмеженою мобільністю. Салон обладнаний 31 пасажирським сидінням, при загальній пасажиромісткості 105 осіб.
 
Нагадаємо, 29 грудня 2017 року Слов'янська міська рада на порталі публічних держзакупівель Prozorro оголосив тендер на закупівлю одного тролейбуса. Очікувана вартість машини - 5 млн. Гривень. Попередній тендер, проведений в кінці минулого року і завершився перемогою торгового дому "Літан", був скасований.
 
На сьогодні тролейбусний парк Слов'янська складається з 16 тролейбусів і тільки 13 з них на ходу. Останній раз новий тролейбус місто отримувало в 2001 році. Після цього в 2012 році було отримано 5 майже нових тролейбусів ЛАЗ-Е183 з Донецька.
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018