На главную

На Чернігвщині поки що не відключатимуть аналогове телебачення

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
30 августа 2018 в 09:59 - Мой Чернигов
Аналоговий сигнал «житиме» в Чернігівській області до кінця 2018 року. Так вирішили в Кабінеті міністрів після звернення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
 
 
Спочатку вся Україна (крім Криму, Донецькій і Луганській Закарпатській області) повинна була з 1 вересня перейти на цифрове телемовлення.
 
Однак Нацрада звернув увагу на те, що інформаційна війна з РФ - важливий аргумент для збереження аналогового сигналу в прикордонних районах - Харківської, Сумської та Чернігівської областей.
 
В результаті Кабінет міністрів вирішив зберегти аналогове телемовлення на територіях біля кордону з Росією, а також для деяких телеканалів до 2019 року.
 
Зокрема, аналогове ТБ зберігається для Національної громадської телерадіокомпанії України та місцевих телекомпаній, які не мають ліцензій на цифрове мовлення.
 
У Чернігівській області до кінця року 2018 працювати передавачі в Чернігові, Корюківці, Новгороді-Сіверському і Холмах.
 
Це дозволить охопити аналоговим сигналом більшу частину Чернігівщини, крім частини центральних і південних районів.
 
Зокрема, приблизна межа аналогового ТБ пройде по лінії Остер - Козелець - Носівка - Мена - Сосниця - Батурин - Бахмач - Срібне.
 
Без сигналу (або зі слабким сигналом) виявляться частково центральні райони (Ніжин, Борзна), а також майже весь південь Чернігівської області (Бобровиця, Ічня, Прилуки, Варва).
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018