На главную

Канадці хочуть виробляти на Чернігівщині модульні будинки

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
11 марта 2018 в 18:24 - Мой Чернигов
Чернігівська облдержадміністрація підписала Меморандум про співпрацю з канадською компанією J4 Logistics Solutions Inc. по реалізації в області проекту з виробництва модульних контейнерних будинків-конструкторів.
 
Канадці запевняють, що модульні будинки можна використовувати як тимчасові приміщення для ФАПів та амбулаторій, для розміщення військовослужбовців та вимушених переселенців. Їх просто побудувати і легко поєднувати між собою, тим самим варіюючи площу і поверховість.
 
Зведення такого будинку (при наявності комунікацій) триває 3-4 години, а гарантійний термін експлуатації - 35 років.
 
Пропозиція використовувати модульні будинки може бути цікаво для представників різних галузей. Перш за все це військовослужбовці і сільські медики, адже в таких будиночках не тільки можна розміщувати обладнання зв'язку або діагностики, але і облаштовувати санітарно-гігієнічні блоки.
 
Канадська компанія має намір не тільки поставляти модульні будинки, супроводжувати їх монтаж та експлуатацію, але і налагодити виробництво, залучаючи місцевих працівників і провівши відповідне навчання.
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018