На главную

Благодійний ярмарок від волонтерів «Допомагати легко!»

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
30 декабря 2015 в 14:36 - Мой Чернигов

У Корюківському районному Будинку культури проведено благодійний ярмарок. Його організацією займалися ГО "Корюківська спілка воїнів-учасників АТО" (керівник Сергій Милейко), а також місцеві волонтери: Денис Іванина, Олена Козік, Тетяна Приходько, Тетяна Соколовська, Оля Кияшко та інші.

Тетяна Приходько.Тетяна Приходько.

 

 

- Сувеніри та солодощі для цієї доброчинної справи зносили всі потроху, і всім, хто це робив, ми щиро дякуємо, - розповіла невтомний громадський активіст і волонтер Тетяна Приходько. - Та найбільше хотіла б відзначити учасників гуртка різьблення і випалювання по дереву (керівник гуртка Леонід Ковальчук), які люб’язно надали свої роботи для благодійного продажу. Допомагати реалізовувати «лоти» приходили й «фабричні» пенсіонери, представниці ветеранської організації ПАТ "Слов'янські шпалери - КФТП" Надія Комаровська, Ольга Потапенко та Ніна Науменко, які у вільний час плетуть маскувальні сітки для наших захисників. А першою сувеніри придбала працівниця РБК Галина Пилипенко, і це, я вважаю, з її легкої руки далі все пішло «як по маслу»…

Уся готівка, а «наторгували» 1330 грн, складалася у коробку з назвою"Благодійні внески для потреб воїнів АТО". Ці кошти будуть використовуватися в залежності від того, що саме замовлять АТО-вці (а вони нещодавно повідомляли, що їм бракує наколінників, ліхтариків та деяких інших речей)…

Організатори просили передати велику сердечну подяку й низький уклін всім тим добрим людям, хто взяв участь у благодійному ярмарку.

«З вами й нам допомагати легко!» - сказали вони на закінчення розмови.

Андрій НАВРОДСЬКИЙ.

1

Керівник гуртка Леонід Ковальчук зі своїми вихованцями.

3

 

Автор: Час Черниговский

Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018