На главную

ГУ ДФС у Чернігівській області: Заборгованість перед бюджетом з єдиного внеску веде до негативних наслідків як для підприємств, так і для громадян.

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
24 октября 2016 в 10:44 - Мой Чернигов
 
 
За інформацією відділу погашення боргу Головного управління ДФС у Чернігівській області, станом на 01 жовтня поточного року заборгованість зі
 
сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування(далі-єдиний внесок) становить 64,4 млн. гривень. Із них, 9,2 млн.грн. - це борг підприємств-банкрутів.
 
 
З початку року в рахунок погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску надійшло 15,1 млн. гривень.
 
Органами ДФС області до Державної виконавчої служби передано вимог про стягнення боргу з єдиного внеску на суму 26,6 млн. гривень.
 
 
Відповідно до законодавства єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
 
Зобов’язання із його сплати виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.
 
 
У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені законодавством.
 
Крім того, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
 
ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску є запорукою добробуту як громадян, так і держави в цілому.А також гарантує вчасну виплату пенсій та інших виплат, соціальну захищеність працівників.
 
 
 
Сектор комунікацій відділу організації роботи
 
ГУ ДФС у Чернігівській області.
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018