На главную

ФК "Десна" избавится от некоторых футболистов

Êíîïêà îòïðàâèòü íà ïå÷àòü
2 июля 2018 в 10:28 - Мой Чернигов

Днями, 28 червня, стартувала ігрова підготовка «Десни» до нового сезону, який стане для команди дебютним в Прем'єр-лізі.

 
Донецькому «Олімпіку» чернігівці програли з рахунком 0: 1. Тренери в цьому поєдинку перевірили в ігрових умовах 24 футболіста.
 
Але сьогодні в розпорядженні тренерського штабу більше 30 футболістів. А згідно з регламентом ліги, можна заявити на сезон не більше 25 осіб за схемою 21 + 4, де четвірка повинні бути лише - вихованці клубу.
 
На жаль, але у «Десни» таких практично немає. Може йтися хіба що про 21-річного воротаря Сергія Мелашенко. Однак голкіперів в таборі команди зараз аж 5, так що не факт, що він потрапить в заявку.
 
У будь-якому випадку, в команді повинно залишитися 21-22 гравця. Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь оголосив, що буде робити висновки за підсумками першого збору, який пройде в Білорусі.
 
- На першому зборі будемо відновлювати функції і працювати над витривалістю. Також в якійсь мірі це і селекційний збір. Залишаться найсильніші. Зараз на зборі більше 30 чоловік, але в команді залишаться тільки 24 гравця, більше не буде, - сказав Олександр Рябоконь.
 
Хто сьогодні в «Десні» (33 футболіста включно з юним Беличем, який в заявку напевно потрапить за списком Б і не «з'їсть» нічиє місце).
 
Воротарі: Махновський, Литовка, Паст (новачок), Шевченко (повернувся з оренди), Мелашенко
 
Захисники: Мельник, Головко, Єрмаков, Сидоренко, Люлька (новачок), Гітченко (новачок), Слинкин, Мостовий, Д.Фаворов, Парамонов (на перегляді), Жук (повернувся з оренди), Братков (новачок)
 
Півзахисники: Кисіль (новачок), Картушов, Волков, Банасевіч, Бовтрук (повернувся з оренди), А. Фаворов, Коберідзе, Огиря, Старенький (новачок), Щедраков (повернувся з оренди), Чумак, Белік
 
Нападники: Філіппов, Безбородько, Галенко (повернувся з оренди), Ковпак (на перегляді).
Всего комментариев - 0

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Реклама на сайте - Помощь - Правила сайта - Связатся с нами - Лента активности - Новости Чернигова
Здесь ежедневно публикуются новости Чернигова и Черниговской области, статьи, важные события и происшествия в Чернигове.
Черниговский городской портал © 2018